HYDROPONIX

Uprawa hydroponiczna, czyli hodowla roślin bez użycia gleby, staje się coraz bardziej popularna dzięki swoim licznym zaletom. HYDROPONIX wychodzi naprzeciw potrzebom zmieniającego się świata, oferując wysokie jakości systemy hydroponiczne.

mata-do-kielkowania
O NAS

Nowoczesna uprawa roślin dla lepszego jutra

Nasza historia rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy przeczytaliśmy artykuł dotyczący uprawy roślin w kosmosie. Od tego momentu zaczęliśmy coraz bardziej interesować się tym tematem. Szukaliśmy podobnych artykułów oraz różnych opracowań dotyczących upraw hydroponicznych, a potem wertykalnych.

Wtedy w naszych głowach zakiełkował pomysł założenia firmy, która nie tylko oferowałaby produkty do hydroponicznej uprawy roślin, ale również poprzez swoją działalność przyczyniałaby się do zwiększenia świadomości na temat przyszłych zagrożeń, takich jak zanieczyszczenie środowiska, degradacja gleby oraz brak wody.

W 2019 roku sfinalizowaliśmy nasz pomysł i założyliśmy firmę F.H.U. J&M oraz markę HYDROPONIX. Od tamtej pory aktywnie dążymy do podnoszenia świadomości na temat zagrożeń płynących z nieodpowiedzialnej gospodarki wodnej oraz rolnej, a także korzyści, jakie daje zastosowanie metody hydroponicznej oraz systemów wertykalnych.

W HYDROPONIX

Promujemy zrównoważone praktyki rolnicze (systemy wertykalne) mające na celu zmniejszenie zużycia wody.

Stosujemy zasady gospodarki o obiegu zamkniętym, aby minimalizować straty w produkcji żywności

Oferujemy produkty organiczne, w 100% biodegradowalne, które zapobiegają zanieczyszczeniu środowiska.

Wprowadzamy na rynek polski innowacyjne produkty, które udoskonalą praktyki rolnictwa wertykalnego – pozostawiając zerowy ślad CO2 i łagodząc zmiany klimatyczne.

Scroll to Top